ورود ثبت نمودن

لطفا برای ورود به حساب خود را

نام کاربری
رمز عبور *
ذخیره

ایجاد یک حساب کاربری

مواردی که با ستاره (*) اجباری هستند.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
نگارش دوباره رمز ورود *
ایمیل *
نگارش دوباره ایمیل *
کد امنیتی *
اطلاعیه گروه صنعتی رامک خودرو در مورد ممنوعیت واردات خودرو و تخصیص ارز بانکی


بسمه تعالی
 
گروه صنعتی رامک خودرو ضمن سپاس از حسن نظر مشتریان معزز و وفادار خود به منظور آگاهی بیشتر آن گرامیان متعاقب دستور ممنوعیت واردات خودرو های سواری توسط وزارت محترم صمت و به دنبال آن انتشار لیست شرکت های دریافت کننده ارز دولتی موارد ذیل را به اطلاع می رساند :

1-    در تیرماه 1396 بدون هیچ اعلام قبلی سایت ثبت سفارش برای خودروهای وارداتی بسته و این رویه تا دی ماه 1396 ادامه یافت . وقفه 6 ماهه فوق ضمن ایجاد اختلال در امور سفارش گذاری خارجی جاری اکثر شرکت های وارد کننده، امکان تصحیح ثبت سفارش خودروهای مدل 2018 را هم از شرکت ها سلب نمود.

2-    با اعلام مجدد گشایش سایت ثبت سفارش در دی ماه 1396 به طور ناگهانی تعرفه های جدید واردات خودرو با افزایشی تقریبا دوبرابری اعلام گردید.

3-    پس از گشایش مجدد سایت ثبت سفارش با توجه به گذشت 6 ماه از بسته بودن ثبت سفارش و افزایش تعرفه های واردات نیاز بود تا مجوزات قانونی برای واردات خودروها به روز رسانی شود و دوباره ثبت سفارش های جدید دریافت گردد که این علاوه بر تحمیل هزینه های دوباره لااقل یک ماه از وقت شرکت را به خود مصروف داشت.

4-    مجددا و به ناگاه در بهمن ماه پیرو دستور معاون اول محترم ریاست جمهوری واردات از چهار کشور کره، چین، ترکیه و هند منوط به انتقال ارز فقط از طریق بانک مرکزی گردید. این دستورالعمل :

الف : باعث شد تمامی ثبت سفارش های انجام شده نیاز به اصلاح در نحوه انتقال ارز پیدا کنند.

ب : فرآیند سفارش گذاری، خرید و حمل خارجی شرکت هایی نظیر رامک خودرو که نماینده مستقیم از کشور کره می باشند را تحت تاثیر قرارداده و موجب افزایش مدت زمان چرخه سفارش گذاری، تولید، حمل و ترخیص گردید.

5-    این شرکت به منظور انجام دستورالعمل جدید فوق با انجام اصلاحات لازم در اسناد ثبت سفارش، تقاضای انتقال ارز مورد نیاز را به بانک عامل خود تسلیم نمود و متعاقب آن معادل ریالی وجه مورد درخواست نزد بانک عامل کارسازی گردید. شایان ذکر است در زمان واریز وجه، نرخ ارز بر اساس نرخ ارز آزاد اعلامی در سایت "سنا ریت" محاسبه و منظور گردید.

6-     با توجه به محدودیت زمانی در اسفندماه و زمان بر بودن فرآیند انتقال ارز از طریق بانک، بخش کمی از گشایش ارزی در اسفندماه و مابقی به فروردین ماه انتقال پیدا نمود.

7-    در فروردین ماه 1397 به ناگاه بازار ارز دچار تلاطم شدید نرخ و عرضه گردید که تهیه ارز به نرخ آزاد و انتقال از سیستم بانکی را مقدور نساخت. در این شرایط توسط دولت محترم قوانین ارزی جدید با تک نرخی شدن آن جهت تمامی کالاها اعلام شده و خرید و انتقال ارز خارج از این سیستم قاچاق اعلام گردید.

8-    با اعلام این قوانین نیاز به تصحیح در ثبت سفارش ها و اعلام درخواست جدید به بانک ها ضروری شد که باردیگر هم هزینه های جدید و هم زمان را به فرآیند کاری شرکت تحمیل نمود.

9-    در شرایطی که قوانین ارزی در حال تکوین توسط بانک مرکزی بود به سبب آنکه تاخیر بیشتر در انتقال ارز باعث طولانی شدن فرآیند سفارش گذاری و تولید خودروها می شد ، گروه صنعتی رامک خودرو با استفاده از اعتبار خود در نزد شرکت سانگ یانگ نسبت به قطعی کردن سفارش ها اقدام نمود.

10-   پس از ثبت درخواست در سیستم ارزی جدید بانک مرکزی کلیه درخواست ها هفته ها به علت کثرت متقاضیان در صف بررسی، تایید و تخصیص قرار گرفت. نهایتا بخشی از درخواست های این شرکت (مطابق لیست اعلام شده در رسانه ها) تایید و الباقی با اعلام خبر ممنوعیت واردات خودرو تا این تاریخ بلاتکلیف مانده است.

11-   جهت تنویر افکار شما گرامیان باید به اطلاع برساند مبالغ ارزی فوق الاشاره هرگز در اختیار این شرکت قرار نگرفته و بلکه در سیستم بانکی و بر اساس قوانین بانکی کشور در قبال خرید کالا و ارایه اسناد حمل به حساب فروشنده در کشور کره واریز خواهد شد.

12-   با توجه به شرایط و محدودیت های ایجاد شده در سیستم حمل دریایی( افزایش هزینه های حمل تا سه برابر)، این شرکت پیش بینی می نماید خودروهای خریداری شده با ارزهای فوق به منظور ترخیص، در شهریور و مهرماه وارد گمرکات کشور شود.

13-   این شرکت قطعا بر اساس اولویت ثبت نام خریداران محترم و با منظور کردن نرخ ارز دریافتی بهای نهایی خودروهای مشتریان را محاسبه و پس از ترخیص از گمرکات تحویل خواهد نمود.

14-   این شرکت آمادگی دارد تمامی اسناد و مدارک مثبته در تایید اظهارات فوق را عندالزوم به مراجعه ذیصلاح تقدیم نماید.

در انتها گروه صنعتی رامک خودرو بار دیگر بر حفظ حقوق مشتریان خود تاکید داشته و سربلندی و نیکنامی هموطنان عزیز را از درگاه باری تعالی آرزومند است.
 

با احترام

شرکت رامک خودرو (سهامی خاص)شرایط تمدید گارانتی خودروی سانگ یانگ نیوکوراندو

مالکین محترم خودروی نیو کوراندو شرکت رامک یدک در نظر دارد  در راستای جلب رضایتمندی مالکین محترم خودروهای نیو کوراندو ، نسبت به تمدید گارانتی محدود تعدادی از آن خودرو اقدام نماید . در صورت تمایل و با عنایت به موارد ذیل میتوانید نسبت به تمدید گارانتی اقدام نمائید .  

 شرایط تمدید گارانتی خودروی " نیو کوراندو "
1- مالکین محترم میتوانند( خودروهای دارای گارانتی و یا خارج از دوره گارانتی ) به تعمیرگاه مرکزی و یا سایر نمایندگی های مجاز در سراسر کشور مراجعه نمایند . خودرو توسط کارشناس فنی و با تکمیل چک لیست مربوطه مورد بررسی اولیه قرار گرفته و در صورت تایید توسط واحد فنی و مهندسی شرکت  نسبت به تمدید گارانتی آن اقدام میشود . هزینه بازدید مبلغ 670.000 ریال خواهد بود که توسط نمایندگی از مالک خودرو دریافت میشود.( خودروهایی که کارکرد آنها بیش از هشتاد هزار کیلومتر باشد ، شامل این طرح نمی شوند )

2-تمدید گارانتی خودروی نیو کوراندو  و هزینه  آن  به دو صورت انجام خواهد گرفت :
1-2- یکسال و یا 20.000 کیلومتر .( هرکدام زودترفرا برسد ) به مبلغ 9.689.000 ریال. (9% ارزش افزوده به آن اضافه میشود ).
2-2- دوسال و یا 45.000 کیلومتر.( هرکدام زودترفرا برسد ) به مبلغ 19.378.000 ریال که با احتساب  15% تخفیف به مبلغ 16.471.300 ریال. ( 9% ارزش افزوده به آن اضافه میشود )


3- کلیه خدمات گارانتی طبق روال گذشته به کلیه مالکین محترم ارائه خواهد شد .
4- هزینه سرویس های ادواری ( مواد مصرفی و اجرت ) بعهده مالک خودرو خواهد بود .
5-انجام مرتب سرویس های دوره ای طبق جدول سرویس ادواری . (اجباری بودن این سرویس ها بدان معنی است كه در صورت عدم انجام آنها در محدوده تعیین شده، گارانتی خودرو فعال نخواهد بود).

جهت اخذ اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با تلفن 15 - 47142714  تماس گرفته و یا به واحد پذیرش تعمیرگاه مرکزی  و نمایندگی های مجاز شرکت در سراسر کشور مراجعه نمایید .لیست عاملیت ها


پیش ثبت نام و مشاوره رایگان

 
آموزش های رامک یدک
 طرح امداد رامک یدک ویژه تعطیلات خرداد

رامک یدک نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات سانگ یانگ در ایران در تعطیلات خرداد ماه سال جاری ، برنامه خود برای طرح امداد ویژه این ایام را اعلام کرد.
 در آستانه تعطیلات چند روزه خرداد ماه و افزایش سفرهای جاده ای کشور ، شرکت رامک یدک به منظور رفاه حال مشتریان ارجمند و اطمینان خاطر مشتریان گرامی ، طرح امداد جاده ای را در دو جاده پرتردد ، مسیر اول جاده چالوس تا فیروزکوه و مسیر دوم اتوبان تهران قم کاشان از روز دوشنبه ۹۷/۳/۱۴ الی جمعه ۹۷/۳/۱۸ اجرا می‌کند.

در صورت نیاز به ارائه خدمات امداد و یا مشاوره با شماره تلفن های ۱۶_۴۷۱۴۲۷۱۵ به صورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.

لیست عاملیت هابرای مشاهده طرح های فروش جدید تیوولی در اردیبهشت 1397 اینجا کلیک کنید

طرح های فروش اقساطی

طرح های فروش نقدی

پیش ثبت نام و مشاوره رایگان

 برای مشاهده طرح های فروش همچنین میتوانید به بخش طرح های فروش در صفحه اول مراجعه کنید.

طرح های فروش رکستون G4

طرح های فروش کوراندو


 
جام جهانی مهمان عاملیت سانگ یانگ رشت

 شرکت بنیان خودرو زرین کد 3242 نماینده رامک خودرو در رشت در طرح ویژه ای به خریداران محصولات سانگ یانگ کره جنوبی از تاریخ 27 اردیبهشت لغایت 11 خرداد به قید قرعه بلیط سفر رفت و برگشت به روسیه و بلیط VIP  تماشای بازی ایران مراکش بهمراه هزینه اقامت اهدا خواهد کرد .

اطلاعات تماس:

عاملیت فروش و خدمات پس از فروش رامک خودرو- سانگ یانگ

شهر و کد عاملیت: رشت کد 3242

مدیر عاملیت:  
آرش ثابت قلب قربانی

 

تلفن:    4 الی 01334491751

 

فکس:  01334491754

 

آدرس:   فروش: رشت - کيلومتر 3جاده انزلي نبش کوچه سعدي پلاک 319
خدمات عاملیت: فروش/خدمات پس از فروش/ خدمات ویژه

برای پیش ثبت نام اینترنتی در این عاملیت میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

پیش ثبت نام اینترنتی

اطلاعیه بسیار مهمبرای مشاهده طرح های فروش جدید تیوولی در اردیبهشت 1397 اینجا کلیک کنید

طرح های فروش تیوولی اقساطی

طرح های فروش تیوولی نقدی

طرح های فروش رکستون G4

طرح های فروش کوراندو

 برای مشاهده طرح های فروش همچنین میتوانید به بخش طرح های فروش در صفحه اول مراجعه کنید.

 
صفحه 1 از 85